Mos harroni Shorteun e Fundvitit, festat po afrojnë dhe ne po përgatisim te parët dhuratën per ju?
Përveç dhuratave të shumta, do të ketë argetim dhe një mbremje gala, dedikuar Ju.
Na kontaktoni për të marë pjesë ne shorteun tonë të fundvitit .

×

Powered by WhatsApp Chat

×