Dysheke i Tokezuar Carico Ultra-Tech Silver Collection ”Plus”

Regular price €0,00
Sale price €0,00 Regular price
Unit price
Tax included.

Dyshek i patentuar me tokëzim, duke ju mbrojtur nga rrezet e dëmshme elektrike dhe elektromagnetike brenda shtëpisë suaj ndërkohë që flini, i përbërë me rrjetë argjendi dhe nga 12 shtresa të koleksionit Carico Ultra-Tech Silver Collection ”Plus”.

Sistemi luksoz i fjetjes Ultra Tech Silver Collection nga Carico International është rezultat i viteve të kërkimit dhe testimit. Është i vetmi sistem gjumi ortopedik, hipoalergjik që mund ta përshtasni në katër pozicione të ndryshme rehatie dhe që nuk do të bezdiseni kur partneri juaj të lëvizë në krevat. Ky dyshek inovativ është bërë nga materialet më të mira dhe përshtatet me formën e trupit tuaj në çdo pozicion, duke e mbajtur shtyllën kurrizore në shtrirje të përsosur . Dizajni unik promovon ajrosjen duke ju mbajtur të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër.
Mburoja elektromagnetike me argjend e kombinuar me pëlhura argjendi dhe mbulesa e pëlhurave të karbonit, ju sigurojnë nivelin më të lartë të mbrojtjes duke reduktuar efektin e rrezatimit elektromagnetik në trupin tuaj.

Kur flini mbi dyshekët Carico të patentuar me tokëzim do të ndodhë mbrojtja juaj nga FEM dhe do të përfitoni shumë benefite si:

 • Zvogëlon Tensionin e Muskujve
 • Përmirëson Sistemin Imunitar
 • Parandalon Inflamimin Kronik
 • Akses i Palimituar Mbi Qasjene Elektroneve Të Lira Të Ngarkuara Negativisht
 • Gjumë i Thellë, Qetësues
 • Dhe Shumë Më Tepër…


  CARICO ULTRA-TECH
  Shtresat e Koleksionit Me Argjend Silver Collection ”Plus”  Pëlhurë argjendi hipoalergjike, e endur me fije argjendi e cila krijon një mjedis pa baktere dhe suporton qarkullimin e ajrit dhe lëshimin e temperaturës.


  Mburoja elektromagnetike e argjendit dhe pëlhura e karbonit të dyja mbrojnë kundër fushave elektromagnetike, ose EMF.


  Clima 3D AirChamber ™ rregullon temperaturën e trupit tuaj duke e bërë dyshekun tuaj më të ngrohtë në dimër dhe më të freskët në verë!
  Shtresa rezistente ndaj zjarrit është një mbrojtje revolucionare, e prodhuar nga Zvicra, jo toksike, e testuar në laborator nga kimikatet toksike dhe gazrat.


  Open Cell Memo – Temp Layer ™ lehtëson pikat e presionit dhe përmirëson qarkullimin e gjakut.


  Dy shtresa të trasha me dendësi të ndryshme të shkumës Elio-Cell 4 në 1, ju lejon të përshtasni pjesën qëndrore në komoditetin që ju doni.


“EMF Silver Shield” ju mbron nga rrezatimi i dëmshëm nga pajisjet elektronike si: televizorët, karikuesit e celularëve, kompjuterët dhe madje edhe linjat e energjisë në muret tuaja.

 

Ky sistem opsional i tokëzimit neutralizon radikalet e lira duke i dhënë trupit tuaj pushimin rigjenerues që meriton.

 

Me të gjitha veçoritë dhe përfitimet që ofron dysheku ynë në përmirësimin e jetesës, nuk është çudi që ky produkt të kërkohet kaq shumë. Carico ofron garancinë më të mirë në industri, GARANCINË E PËRJETSHME .


Një gjumë i mirë gjatë natës është një nga faktorët kritikë kur bëhet fjalë për një shëndet të mirë.

Prodhuar me Shkumën tonë të Argjendtë Thermofresh Memory Foam e cila është një material i prerë me lazer, i patentuar. Gjumi i thellë dhe gjallërues është thelbësor për një shëndet të mirë dhe na ndihmon të zgjohemi të përtërirë dhe gati për ditën!

Mbulesë Mbrojtëse 

I Mrekullueshëm Për Udhëtime

 • Mbështetje ortopedike për kokën dhe qafën
 • Redukton pikat e presionit
 • Hipoalergjent
 • Anti-mikrobial
 • I përshtatshëm
 • Përshtatet me temperaturën e trupit
 • Nuk e humbet peshën dhe formën e tij
 • Kanale të prera me lazer të liçensuar për vazhdimin e qarkullimit të ajrit
 • Krijon një ambjent 99.9% pa baktere
 • Ju mban të freskët dhe të thatë dhe zgjoheni në mëngjes pa fryrje

“Separate interlocking cores ju mundëson ndryshimin e lartësisë dhe lejon qarkullimin e ajrit siç e dëshironi ju, në anë më të lartë ose në një anë më të ulët.”

Zgjedhja e një jastëku mund të bëjë një ndryshim në mënyrën se si e ndjeni qafën, shpinën dhe shpatullat tuaja gjatë gjumit ose zgjimit. Jastëku duhet të mbështesë kokën e qafën tuaj dhe duhet të prekë shpatullën ndërsa jeni duke fjetur.Koleksioni i Shtresës Mbrojtëse (Topperit), Carico Ultra Tech Silver Collection Plus Topper

Si t’i bëni netët tuaja më të mira …

Ultra Tech Silver Collection Plus Topper është shtresa e lëvizshme që vendoset sipër dyshekut tuaj. Qëllimi i kësaj shtrese është që të plotësojë komoditetin e dyshekut tuaj dhe të bëjë tokëzimin. Përfshin 5 faza dhe lehtësisht mund të ndahet.Shtresat e TOPPERIT …

Topperi është i lëvizshëm për pastrim / Mund të hiqet dhe përdoret gjatë udhëtimit / Mund të blihet veçmas / I përshtatshëm për përdorim me Sistemin e Gjumit Carico ose ndonjë dyshek tjetër me cilësi të lartë.

 

1. Pëlhurë ekskluzive argjendi, hipo-alergjike e endur me fije argjendi.

Krijon 99.9% mjedis pa baktere.
Suporton qarkullimin e ajrit dhe lëshimin e temperaturës. 

2. Shtresa rezistente ndaj zjarrit.

Revolucionare, jo toksike, mbrojtje e testuar në laborator nga gazrat dhe kimikatet toksike.3. Silver Thermofresh Memory Foam i mbështjellë me jone argjendi.

Redukton pikat e presionit.
Përshtatet me temperaturën e trupit.
Ngrohtë në dimër, freskët në verë.

 

4.Shtresë argjendi e mburojës elektromagnetike.

Siguron nivelin më të lartë të mbrojtjes nga rreziqet e valëve elektrike dhe elektromagnetike.

Compare Ask a question

Ask a Question

* Required fields

Size guide Share
Dysheke i Tokezuar Carico Ultra-Tech Silver Collection ”Plus”

Dysheke i Tokezuar Carico Ultra-Tech Silver Collection ”Plus”

Regular price €0,00
Sale price €0,00 Regular price
Unit price

Recently Viewed Products